Holy Church of Achaea: Difference between revisions

m
m (years added, yay)
Line 136: Line 136:
| bgcolor=#DDEEFF | 9
| bgcolor=#DDEEFF | 9
| bgcolor=#DDEEFF | Vivienne
| bgcolor=#DDEEFF | Vivienne
| bgcolor=#DDEEFF | 453-present
| bgcolor=#DDEEFF | 453-467
| bgcolor=#DDEEFF |
|-
| bgcolor=#DDEEFF | 9
| bgcolor=#DDEEFF | Lachlan
| bgcolor=#DDEEFF | 467-present
| bgcolor=#DDEEFF |  
| bgcolor=#DDEEFF |  
|}
|}
1,131

edits