8
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 31: | Line 31: | ||
||Tysel Diaboli | ||Tysel Diaboli | ||
||885-893 | ||885-893 | ||
|- | |||
||Adrik Bergson | ||Adrik Bergson | ||
||893-Current | ||893-Current | ||
|- | |- | ||
[[Category:Titles]][[Category:Religion]] | [[Category:Titles]][[Category:Religion]] | ||
edits