Staff of Nicator: Difference between revisions

m
added Sothantos
m (Updated contents)
m (added Sothantos)
Line 53: Line 53:
| bgcolor=#CCFFCC | Penwize Baker
| bgcolor=#CCFFCC | Penwize Baker
| bgcolor=#CCFFCC | [[Year 550|550 AF]]
| bgcolor=#CCFFCC | [[Year 550|550 AF]]
| bgcolor=#CCFFCC align="center" | ''unknown''
|-
| bgcolor=#CCFFCC | 10
| bgcolor=#CCFFCC | Sothantos de l'Evanoir
| bgcolor=#CCFFCC | [[Year 600|600 AF]]
| bgcolor=#CCFFCC align="center" | ''unknown''
| bgcolor=#CCFFCC align="center" | ''unknown''
|}
|}
21

edits