29
edits
(added glasses, monocle, and spectacles) |
(added tonguerings and portrait lockets) |
||
| Line 112: | Line 112: | ||
||Pin | ||Pin | ||
||1 | ||1 | ||
|- | |||
||Portrait Locket | |||
||3 | |||
|- | |- | ||
||Ring | ||Ring | ||
| Line 126: | Line 129: | ||
|- | |- | ||
||Toering | ||Toering | ||
||1 | |||
|- | |||
||''Tonguering'' | |||
||1 | ||1 | ||
|- | |- | ||
edits