Jewellery: Difference between revisions

No change in size ,  12 November 2011
m
Probably should keep in alphabetical order
(Lipring added.)
m (Probably should keep in alphabetical order)
Line 63: Line 63:
|-
|-
||''Hoop''
||''Hoop''
||1
|-
||Lipring
||1
||1
|-
|-
Line 93: Line 96:
|-
|-
||Toering
||Toering
||1
|-
||Lipring
||1
||1
|}
|}
251

edits