8,864
edits
No edit summary |
|||
| Line 778: | Line 778: | ||
|[[Zeal]] | |[[Zeal]] | ||
|Lobelia/Argentum (eat) | |Lobelia/Argentum (eat) | ||
|-id="stridulating" | |||
|'''Stridulating''' | |||
|Causes a magical shield to fail immediately after raising one | |||
|Crystalism | |||
|Time | |||
|-id="stupidity" | |-id="stupidity" | ||
|'''[[Stupidity]]''' | |'''[[Stupidity]]''' | ||
edits