Divine Avatar: Difference between revisions

no edit summary
No edit summary
Line 16: Line 16:
||'''First Avatar'''
||'''First Avatar'''
||'''Year'''
||'''Year'''
|-
||[[Aegis]]
||War
||Morthif
||925
|-
|-
||[[Aurora]]
||[[Aurora]]
8,864

edits