8,864
edits
No edit summary |
(new deacon) |
||
| (5 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
| Line 30: | Line 30: | ||
|- | |- | ||
||Lyndee Faelithar | ||Lyndee Faelithar | ||
||833- | ||833-933 | ||
|- | |||
||Yen Jaydde-Stormcrow | |||
||934-936 | |||
|- | |||
||Bahtell Muktar | |||
||936-951 | |||
|- | |||
||Aroan Shire | |||
||951-969 | |||
|- | |||
||Myrddin D'Ischai | |||
||969-present | |||
|} | |} | ||
[[Category:Titles]][[Category:Religion]] | [[Category:Titles]][[Category:Religion]] | ||
(*''Kellonius [[retirement|retired]] in 745 AF'') | (*''Kellonius [[retirement|retired]] in 745 AF'') | ||
edits