24
edits
mNo edit summary |
No edit summary |
||
| Line 18: | Line 18: | ||
|-|- | |-|- | ||
||Daeir Wintermourne | ||Daeir Wintermourne | ||
||661-present | ||661-669 | ||
|- | |||
||Aodfionn Wintermourne | |||
||669-present | |||
|- | |- | ||
[[Category:Titles]][[Category:Religion]] | [[Category:Titles]][[Category:Religion]] | ||
edits