78
edits
m (redundant link) |
m (fixed pattern of colors in table) |
||
(One intermediate revision by one other user not shown) | |||
Line 44: | Line 44: | ||
| bgcolor=#CCFFCC | [[Year 450|450 AF]] | | bgcolor=#CCFFCC | [[Year 450|450 AF]] | ||
| bgcolor=#CCFFCC align="center" | ''unknown'' | | bgcolor=#CCFFCC align="center" | ''unknown'' | ||
|- | |||
| bgcolor=#DDEEFF | 8 | |||
| bgcolor=#DDEEFF | Rangor Corten | |||
| bgcolor=#DDEEFF | [[Year 500|500 AF]] | |||
| bgcolor=#DDEEFF align="center" | ''unknown'' | |||
|} | |} | ||
[[Category:Relics]] | [[Category:Relics]] |
edits