784
edits
(added farrah) |
|||
(One intermediate revision by the same user not shown) | |||
Line 80: | Line 80: | ||
| bgcolor=#DDEEFF align="center" | ''unknown'' | | bgcolor=#DDEEFF align="center" | ''unknown'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor=#CCFFCC | | | bgcolor=#CCFFCC | 15 | ||
| bgcolor=#CCFFCC | [[Farrah|Farrah Roualt]] | | bgcolor=#CCFFCC | [[Farrah|Farrah Roualt]] | ||
| bgcolor=#CCFFCC | [[Year 802|802 AF]]* | | bgcolor=#CCFFCC | [[Year 802|802 AF]]* | ||
| bgcolor=#CCFFCC align="center" | ''unknown'' | | bgcolor=#CCFFCC align="center" | ''unknown'' | ||
|- | |||
| bgcolor=#DDEEFF | 16 | |||
| bgcolor=#DDEEFF | [[Crixos|Crixos Nithilar]] | |||
| bgcolor=#DDEEFF | [[Year 852|852 AF]]* | |||
| bgcolor=#DDEEFF align="center" | ''unknown'' | |||
| | |||
| | | | ||
|} | |} |
edits