784
edits
(6 intermediate revisions by 5 users not shown) | |||
Line 36: | Line 36: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor=#DDEEFF | 6 | | bgcolor=#DDEEFF | 6 | ||
| bgcolor=#DDEEFF | Roncli Op'Shae | | bgcolor=#DDEEFF | [[Roncli|Roncli Op'Shae]] | ||
| bgcolor=#DDEEFF | [[Year 350|350 AF]] | | bgcolor=#DDEEFF | [[Year 350|350 AF]] | ||
| bgcolor=#DDEEFF align="center" | ''unknown'' | | bgcolor=#DDEEFF align="center" | ''unknown'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor=#CCFFCC | 7 | | bgcolor=#CCFFCC | 7 | ||
| bgcolor=#CCFFCC | Reiye Wildfang | | bgcolor=#CCFFCC | [[Reiye|Reiye Wildfang]] | ||
| bgcolor=#CCFFCC | [[Year 400|400 AF]] | | bgcolor=#CCFFCC | [[Year 400|400 AF]] | ||
| bgcolor=#CCFFCC align="center" | ''unknown'' | | bgcolor=#CCFFCC align="center" | ''unknown'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor=#DDEEFF | 8 | | bgcolor=#DDEEFF | 8 | ||
| bgcolor=#DDEEFF | Jaizsur Ta'sa | | bgcolor=#DDEEFF | [[Jaizsur|Jaizsur Ta'sa]] | ||
| bgcolor=#DDEEFF | [[Year 450|450 AF]] | | bgcolor=#DDEEFF | [[Year 450|450 AF]] | ||
| bgcolor=#DDEEFF align="center" | ''unknown'' | | bgcolor=#DDEEFF align="center" | ''unknown'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor=#CCFFCC | 9 | | bgcolor=#CCFFCC | 9 | ||
| bgcolor=#CCFFCC | Rangor Corten | | bgcolor=#CCFFCC | [[Rangor|Rangor Corten]] | ||
| bgcolor=#CCFFCC | [[Year 500|500 AF]] | | bgcolor=#CCFFCC | [[Year 500|500 AF]] | ||
| bgcolor=#CCFFCC align="center" | ''unknown'' | | bgcolor=#CCFFCC align="center" | ''unknown'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor=#DDEEFF | 10 | | bgcolor=#DDEEFF | 10 | ||
| bgcolor=#DDEEFF | Penwize Baker | | bgcolor=#DDEEFF | [[Penwize|Penwize Baker]] | ||
| bgcolor=#DDEEFF | [[Year 550|550 AF]] | | bgcolor=#DDEEFF | [[Year 550|550 AF]] | ||
| bgcolor=#DDEEFF align="center" | ''unknown'' | | bgcolor=#DDEEFF align="center" | ''unknown'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor=#CCFFCC | 11 | | bgcolor=#CCFFCC | 11 | ||
| bgcolor=#CCFFCC | Sothantos de l'Evanoir | | bgcolor=#CCFFCC | [[Sothantos|Sothantos de l'Evanoir]] | ||
| bgcolor=#CCFFCC | [[Year 600|600 AF]] | | bgcolor=#CCFFCC | [[Year 600|600 AF]] | ||
| bgcolor=#CCFFCC align="center" | ''unknown'' | | bgcolor=#CCFFCC align="center" | ''unknown'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor=# | | bgcolor=#DDEEFF | 12 | ||
| bgcolor=# | | bgcolor=#DDEEFF | [[Jhui|Jhui Ta'sa]] | ||
| bgcolor=# | | bgcolor=#DDEEFF | [[Year 650|650 AF]] | ||
| bgcolor=#DDEEFF align="center" | ''unknown'' | |||
|- | |||
| bgcolor=#CCFFCC | 13 | |||
| bgcolor=#CCFFCC | [[Jarrod|Jarrod Dracrotalus]] | |||
| bgcolor=#CCFFCC | [[Year 700|700 AF]] | |||
| bgcolor=#CCFFCC align="center" | ''unknown'' | | bgcolor=#CCFFCC align="center" | ''unknown'' | ||
|- | |||
| bgcolor=#DDEEFF | 14 | |||
| bgcolor=#DDEEFF | [[Tesha|Tesha al Ashtad]] | |||
| bgcolor=#DDEEFF | [[Year 750|750 AF]] | |||
| bgcolor=#DDEEFF align="center" | ''unknown'' | |||
|- | |||
| bgcolor=#CCFFCC | 15 | |||
| bgcolor=#CCFFCC | [[Farrah|Farrah Roualt]] | |||
| bgcolor=#CCFFCC | [[Year 802|802 AF]]* | |||
| bgcolor=#CCFFCC align="center" | ''unknown'' | |||
|- | |||
| bgcolor=#DDEEFF | 16 | |||
| bgcolor=#DDEEFF | [[Crixos|Crixos Nithilar]] | |||
| bgcolor=#DDEEFF | [[Year 852|852 AF]]* | |||
| bgcolor=#DDEEFF align="center" | ''unknown'' | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||
*The 800 AF Championship games were delayed due to the Third Black Wave. | |||
[[Category:Relics]] | [[Category:Relics]] |
edits