21
edits
(One intermediate revision by one other user not shown) | |||
Line 21: | Line 21: | ||
||Morthif | ||Morthif | ||
||925 | ||925 | ||
|- | |||
||[[Artemis]] | |||
||Cataclysm | |||
||Sarathai | |||
||741 | |||
|- | |- | ||
||[[Aurora]] | ||[[Aurora]] | ||
Line 28: | Line 33: | ||
|- | |- | ||
||[[Babel]] | ||[[Babel]] | ||
|| | ||Oblivion | ||
||Dunn | ||Dunn | ||
|| | ||925 | ||
|- | |- | ||
||[[Deucalion]] | ||[[Deucalion]] | ||
Line 40: | Line 45: | ||
||Nature | ||Nature | ||
||Adrik | ||Adrik | ||
||925 | |||
|- | |||
||[[Pandora]] | |||
||Mischief and Rebellion | |||
||Imyrr | |||
||925 | ||925 | ||
|- | |- | ||
Line 61: | Line 71: | ||
||Krizal | ||Krizal | ||
||798 | ||798 | ||
|- | |||
||[[Vastar]] | |||
||Sky | |||
||Klendathu | |||
||791 | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
edits