222
edits
(added table + content) |
m (→Bearers of the Staff: Fixed table colour) |
||
(One intermediate revision by one other user not shown) | |||
Line 40: | Line 40: | ||
| bgcolor=#DDEEFF | [[Year 400|400 AF]] | | bgcolor=#DDEEFF | [[Year 400|400 AF]] | ||
| bgcolor=#DDEEFF align="center" | ''unknown'' | | bgcolor=#DDEEFF align="center" | ''unknown'' | ||
|- | |||
| bgcolor=#CCFFCC | 7 | |||
| bgcolor=#CCFFCC | [[Jaizsur Ta'sa]] | |||
| bgcolor=#CCFFCC | [[Year 450|450 AF]] | |||
| bgcolor=#CCFFCC align="center" | ''unknown'' | |||
|} | |} | ||
[[Category: | [[Category:Relics]] |
edits