8
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 30: | Line 30: | ||
|- | |- | ||
||Tysel Diaboli | ||Tysel Diaboli | ||
||885-Current | ||885-893 | ||
||- | |||
||Adrik Bergson | |||
||893-Current | |||
|- | |- | ||
[[Category:Titles]][[Category:Religion]] | [[Category:Titles]][[Category:Religion]] | ||
edits