222
edits
mNo edit summary |
No edit summary |
||
| Line 56: | Line 56: | ||
| bgcolor=#DDEEFF | 7 | | bgcolor=#DDEEFF | 7 | ||
| bgcolor=#DDEEFF | Keturah | | bgcolor=#DDEEFF | Keturah | ||
| bgcolor=#DDEEFF | 386- | | bgcolor=#DDEEFF | 386-405 | ||
| bgcolor=#DDEEFF | | |||
|- | |||
| bgcolor=#DDEEFF | 8 | |||
| bgcolor=#DDEEFF | Meri | |||
| bgcolor=#DDEEFF | 405- | |||
| bgcolor=#DDEEFF | | | bgcolor=#DDEEFF | | ||
|} | |} | ||
edits