Difference between revisions of "Divine Avatar"
Jump to navigation
Jump to search
Line 16: | Line 16: | ||
||'''First Avatar''' | ||'''First Avatar''' | ||
||'''Year''' | ||'''Year''' | ||
|- | |||
||[[Aegis]] | |||
||War | |||
||Morthif | |||
||925 | |||
|- | |- | ||
||[[Aurora]] | ||[[Aurora]] |