Difference between revisions of "Dread Ecclesiarch of Transvital Corruption"
Jump to navigation
Jump to search
Line 34: | Line 34: | ||
|| 732-754 | || 732-754 | ||
|- | |- | ||
|| Ysela | || Ysela Nithilar | ||
|| 754- | || 754-838 | ||
|- | |||
|| Entaro Nithilar | |||
|| 838- | |||
[[Category:Titles]][[Category:Religion]] | [[Category:Titles]][[Category:Religion]] |