Difference between revisions of "Deacon of Celestia"
Jump to navigation
Jump to search
Line 24: | Line 24: | ||
|- | |- | ||
||Kellonius Weltsdown | ||Kellonius Weltsdown | ||
||731-present | ||731-824 | ||
|- | |||
||Sothantos de l'Evanoir | |||
||824-present | |||
[[Category:Titles]][[Category:Religion]] | [[Category:Titles]][[Category:Religion]] |