Difference between revisions of "Dread Ecclesiarch of Transvital Corruption"
Jump to navigation
Jump to search
Line 19: | Line 19: | ||
||562-595 | ||562-595 | ||
|- | |- | ||
|| Rakon | || Rakon Rurrowind | ||
||595-608 | ||595-608 | ||
|- | |- | ||
|| Carmain Fol'ia | || Carmain Fol'ia | ||
|| 608-present | || 608-6?? | ||
|- | |||
|| Tirac Savril | |||
|| 6??-present | |||
|- | |- | ||
[[Category:Titles]][[Category:Religion]] | [[Category:Titles]][[Category:Religion]] |