Difference between revisions of "Dread Ecclesiarch of Transvital Corruption"
Jump to navigation
Jump to search
Line 20: | Line 20: | ||
|- | |- | ||
|| Rakon Rurrowind | || Rakon Rurrowind | ||
||595-present | ||595-608 | ||
|- | |||
|| Carmain Fol'ia | |||
|| 608-present | |||
|- | |||
[[Category:Titles]][[Category:Religion]] | [[Category:Titles]][[Category:Religion]] |