21
edits
(2 intermediate revisions by 2 users not shown) | |||
Line 16: | Line 16: | ||
||'''First Avatar''' | ||'''First Avatar''' | ||
||'''Year''' | ||'''Year''' | ||
|- | |||
||[[Aegis]] | |||
||War | |||
||Morthif | |||
||925 | |||
|- | |||
||[[Artemis]] | |||
||Cataclysm | |||
||Sarathai | |||
||741 | |||
|- | |- | ||
||[[Aurora]] | ||[[Aurora]] | ||
Line 23: | Line 33: | ||
|- | |- | ||
||[[Babel]] | ||[[Babel]] | ||
|| | ||Oblivion | ||
||Dunn | ||Dunn | ||
|| | ||925 | ||
|- | |- | ||
||[[Deucalion]] | ||[[Deucalion]] | ||
Line 35: | Line 45: | ||
||Nature | ||Nature | ||
||Adrik | ||Adrik | ||
||925 | |||
|- | |||
||[[Pandora]] | |||
||Mischief and Rebellion | |||
||Imyrr | |||
||925 | ||925 | ||
|- | |- | ||
Line 56: | Line 71: | ||
||Krizal | ||Krizal | ||
||798 | ||798 | ||
|- | |||
||[[Vastar]] | |||
||Sky | |||
||Klendathu | |||
||791 | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
edits