31
edits
No edit summary |
(Adding Minkai to the list.) |
||
| (2 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
| Line 20: | Line 20: | ||
|- | |- | ||
||Arcturus D'Aud'tore | ||Arcturus D'Aud'tore | ||
||875 - Present | ||875 - 915 | ||
|- | |||
||Kshavatra Zartosht | |||
||915 - 918 | |||
|- | |||
||Ita Danai | |||
||918 - 938 | |||
|- | |||
||Nezaya Visindi | |||
||938 - 960 | |||
|- | |||
||Minkai Shin | |||
||960 - Present | |||
[[Category:Titles]] | [[Category:Titles]] | ||
edits