8,864
edits
(description, update) |
|||
| (2 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
| Line 58: | Line 58: | ||
|Targossas || width=10px | || 750 AF - 781 AF || | |Targossas || width=10px | || 750 AF - 781 AF || | ||
|- | |- | ||
|Targossas || width=10px | || 781 AF - | |Targossas || width=10px | || 781 AF - 825 AF|| | ||
|- | |||
|Hashan || width=10px | || 825 AF - 855 AF|| | |||
|- | |||
|Hashan || width=10px | || 855 AF - 902 AF|| | |||
|- | |||
|Eleusis || width=10px | || 902 AF - 952 AF|| | |||
|- | |||
|Targossas || width=10px | || 952 AF - present || | |||
|} | |} | ||
edits