1,131
edits
mNo edit summary |
m (etch) |
||
| Line 153: | Line 153: | ||
| bgcolor=#000066 |<font color="white"> Windsong | | bgcolor=#000066 |<font color="white"> Windsong | ||
| bgcolor=#000066 |<font color="white"> Shipmeld power to direct nearby winds. | | bgcolor=#000066 |<font color="white"> Shipmeld power to direct nearby winds. | ||
|- | |||
| bgcolor=#000066 |<font color="white"> Etch | |||
| bgcolor=#000066 |<font color="white"> Etch a [[Token of Charybdis]] for emergency mainland returns. | |||
|- | |- | ||
| bgcolor=#000066 |<font color="white"> Windshield | | bgcolor=#000066 |<font color="white"> Windshield | ||
edits