Difference between revisions of "Blood Congregation"
Jump to navigation
Jump to search
Line 184: | Line 184: | ||
||573 AF to 580 AF | ||573 AF to 580 AF | ||
||Reine | ||Reine | ||
||573 AF to | ||573 AF to 577 AF | ||
|- | |||
||Harmonia | |||
||580 AF to Present | |||
||Sabiru | |||
||580 AF to Present | |||
||Taraus | |||
||580 AF to Present | |||
|} | |} | ||